Služby

Otváracie hodiny

  • Po – Pia 6:30 – 22:00
  • So – Ne 8:00 – 21:00
  • Sviatky 8:00 – 21:00

Happy
Hours

10. – 15. hodina
50% zľava na vstup a mesačnú permanentku

SLUŽBY PROFI TRÉNEROV

Milí naši klienti, v prípade záujmu využite služby našich externých fitness trénerov, ktorí Vám radi poradia, ako správne a efektívne cvičiť. Portfólio spolupracujúcich trénerov nájdete na našom webe v sekcii Osobní tréneri. Viac informácií radi poskytneme aj na recepcii.

FUNKČNÁ ZÓNA SYNRGY 360

Ako prvé na Slovensku prinieslo práve naše fitnescentrum revolučný fitness systém – funkčnú zónu SYNRGY 360. Ide o multifunkčné fitness zariadenie určené na dokonalé precvičenie celého tela predovšetkým s vlastnou váhou. Vďaka veľkej variabilite ponúka takmer neobmedzené možnosti tréningu – silový či funkčný tréning. Cvičenie je teda produktívnejšie a vy máte možnosť dosiahnuť lepšie výsledky ako kedykoľvek predtým. Cvičiť môžete sami alebo s trénerom.

MASÁŽE

Potrebujete zrelaxovať? Vyberte si z našej ponuky masáží !

Ponuku masáží nájdete tu

FITNESS ZÓNA

V našej fitness zóne nájdete 40 zariadení línie Signature a 9 zariadení Hammer Strength. Tieto zariadenia sú unikátne svojou konštrukciou, ktorá vám poskytuje prirodzený, komfortný pocit v celom rozsahu pohybu, a to vďaka konvergencii (zbiehavosť) a divergencii (rozbiehavosť) osí, zladených s pohybom kĺbu.

KARDIO ZÓNA

V našej kardio zóne nájdete vybavenie značky Lifefitness, ktoré je ergonomicky dokonale navrhnuté s ohľadom na pohodlie a maximálnu účinnosť. Máme pre vás pripravený elyptický trenažér Stairclimber, bicykle Recumbent, klasické stacionárne bicykle Upright, Steppery a bežecké pásy.

BAR

Pred, počas a po cvičení sa môžete posilniť v našom bare – vybrať si môžete zo širokej ponuky športových a proteínových drinkov a shakeov, snackov a výživových doplnkov. Samozrejmosťou je káva alebo čaj.